Warning: Use of undefined constant MESSAGE_DATABASE_ERROR - assumed 'MESSAGE_DATABASE_ERROR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/suntravel1/ftp/2017/php/classes/category.php on line 38
O firmie | AKERPOL

ul Zbiegniewskiej 75 * 87-800 Włocławek * Polska
+48 512 901 307

O firmie

Nasze produkty - twój sukces

Firma AKERPOL rozpoczęła działalność w 2009 roku. Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją wyrobów z recyklingowanego tworzywa sztucznego. Wraz z rosnącą bazą Klientów rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe materiały i produkty.

Obsługujemy duże firmy oraz Klientów indywidualnych. Realizujemy dowolne wielkości zamówień.
Produkty na indywidualne zamówienia: istnieje możliwość zrealizowania indywidualncyh wzorów, kolorów i wymiarów (spoza oferty katalogowej) produktów z recyklingowanego tworzywa sztucznego.

Na specjalne zamówienie oferowanych przez nas produktów z recyklingowanego tworzywa wykonujemy również usługi:

  • wykonywania gotowych produktów ( docinanie i skręcanie)
  • skręcania
  • docinania na wymiar
  • wycinania niestandardowych kształtów

Prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej. Jesteśmy gotowi do kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań - pomagamy wybrać najlepiej dopasowane do oczekiwań produkty, realizujemy ich dostawy i montaż.

Akerpol o nas

Współpraca - dla kogo

administratorzy

Dbałość o zarządzane tereny i optymalizacja kosztów to wyzwania współczesnych administratorów. AKERPOL wychodzi na przeciw waszych oczekiwań z dopasowaną do nich ofertą.

Ogrodzenia, płoty, toalety dla czworonożnych przyjaciół, ławki czy kraty WEMA - wszystkie te produkty znajdziesz w naszej ofercie.

projektanci

Czy projektując nowoczesne obiekty i ich otoczenie zwracasz uwagę na funkcjonalność i jakość użytych rozwiązań?

Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom! Sprawdź nasze możliwości i wybór towarów, które dzięki możliwością kustomizacji dopasujesz do każdego projektu.

wykonawcy

Jeśli potrzebujesz rzetelnego dostawcy elementów z tworzyw recyklinogwanych zapytaj o ofertę naszego specjalistę.

Terminowe dostawy, fachowe doradztwo i wysoka jakość - wszystko czego potrzebuje Twoja inwestycja w jednym miejscu.

klienci indywidualni

Zachowaj estetykę, trwałość i funkcjonalność dzięki produktom znajdującym się w ofercie AKERPOL. Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego domu i ogrodu.

Nie czekaj